Vişnap

Dünden Beri Şaşkınım...

22Üzülmeyeceğim üzülmek yok her ne olursa olsun üzüntülerimi arkamda bırakacağım.Yeter ki ölüm olmasın sağlığım yerinde olsun.Çare olmayacak hiç bir şey yok .Dünden beri kendimi yedim bitirdim neden niye,niçin demekten helak ettim kendimi yahu :(Başıma gelen son olayım bu olsun 2012 yılının gider ayak bana yaptığı acı,acı olduğu kadar da çaresiz olmayan şakası diyorum.Gittiyse gitti bloke olduysa oldu hotmail hesabım .

Canım sağ olsun.Sanki eskiden bilgisayar mı vardı .Var oldu hesabım oldu. Şimdi yok olduysa hesabım,ben de sil baştan yeniden yeni bir hesap alırım yoluma devam ederim.En çok üzüldüğüm arkadaş listemin olduğu gibi yok olması.Beni sevenlerim bana nasıl olsa bir şekilde ulaşırlar artık.Demek ki 2013 yılında yeni bir sayfa ile eski arkadaşlarımın yanı sıra  yeni bir arkadaş listesi ile yepyeni bir hotmail adresim ile yoluma devam edeceğim .Hem de nasıl devam etmek .Rabbim sağlık,afiyet versin .

Bugünüm öyle yoğun geçti ki .Önce bilgisayarımı kaptığım gibi koştum bilgisayarcıya gösterdim.Virüs mü bulaştı diye.Şükür virüs yokmuş ordan temiz çıktı canım bilgisayarım .Microsoftun benden istediği bilgiler çok fazla olunca eski hesabımı kurtarmaktan vazgeçmenin daha mantıklı olduğuna karar verdik bilgisayarcı ile.Çok yakında yeni hotmail hesabım ile devam edeceğim msn'ime.Sonrası pazardı,marketti öldüm ya yorgunluktan.Şimdi de mutfağa geçip akşam yemeği hazırlığına başlayacağım.

Laf aramız da bu akşam yemeğinin menüsü çok pratik olacak evdekiler de mırın kırın etmezler umarım,hırsımı onlardan almak istemiyorum:)))


Hadi ben gittim yukarıda ki şirin smileyler gibi hepimizin yüzleri gülsün.Kalın sağlıcakla,mutlulukla ..