Vişnap

Gün Güzeldi,Dostlar Günden Güzeldi

12
Merhabalar Sevgili Arkadaşlarım.

Dün güzel başlayan gün yerini güzel bir akşam üzerine ve geceye bıraktı.Güzel dostlarım geldiler hep beraber çok neşeli bir sohbeti paylaştık,hepinizin ayaklarına sağlık olsun .

Canım Hilal'im ve eşi,canım Funda'm ve eşi.Sevgili Mesut ve taaaa Kars'tan ziyaretime gelen canım arkadaşım Elet'im hepinize  kocaman  kocaman  teşekkürler ediyorum.

İyi ki varsınız,iyi ki sizleri tanımışım.Çok mutluyum sizlerle.Hiloş'um gelirken getirdiğin o muhteşem lezzetteki patates salatasının tadı damağımızda kaldı.Yeniden  tekrarını isterim derken oyy ben ne yüzsüzüm diye  muzip muzip gülümsedim bir de, yaparsın değil mi Hiloşum:)

Yoksa rahat vermem başının etini çok güzel afiyetle yerim ki:)Sevgili Mesut akşamki organik yumurtalar  ve nefis dutlar için çok teşekkür ediyoruz.Sabah kahvaltıda bol bol kulaklarını çınlattık.En  ufak bir fırsatta  hep beraber yanınıza gelmeyi düşünüyoruz .

Organizasyon işi Hiloş'um sende haberin olsun,topla hepimizi canım.Elet'im yaptığın keteler nefisti .Kars'a gitmezden önce yine isterim ben anlamam:))

Ahh haa hadi bakalım şimdi ben iskele cafenin efil efil çaylarının nefasetini  methetmem mi yoksa eşim beni denize atar :)).Gerçekten  her içtiğimizde tap tazecik demli çaylarınız var canım eşim sağolun sen  ve çalışan personelimiz hepinize çok teşekkürler.. 


Kibar Feyzom seni unuttuğumu sanma sakın, yoksa bir daha gelişimde bilirim ki ellerimi tırmıklarsın sen ne kıskançsındır bilirim. Herkesleri gördün çok şımardın .Ben sana böyle mi tembihlemiştim?Eletimin kucağından  inmedin yüzüme bile bakmadın.

Elet gittiğinde bana kalacaksın bak sana neler edeceğim ben:))Her güzel şeyin çabucak bitmesi gibi bu güzel gecemizde  çok çabuk bitti. Tekrarını en kısa zamanda yapmak dileği ile sizlere siz güzel dost yüreklilerime ben ve eşim çok teşekkür ediyoruz Sevgilerimizle.. 
Gönül ne kahve ister ne kahvehane .Gönül sohbet ister kahve bahane dedikleri bu olsa gerek.
Hilal'ciğimin nefis patates salatası ufff ufff vallahi nefis bir lezzetti çok güzel olmuş canım ellerine sağlık olsun..
Bunlar da Elet'imin yaptığı nefis keteler.On parmağında on değil inanın ki on bir marifet  var canım arkadaşımın ellerine sağlık olsun.Bugün de bana erişte kesme makarna yoğurdu ,açtı,kesti elleri dert görmesin.
Yukarıda ki organik yumurtaları da sevgili arkadaşımız Mesut sağ olsun onca uzak yoldan getirmiş .Uzun zamandır böylesine lezzetli sapsarı yumurta yememiştik.Kahvaltı soframız şenlendi bu sabah ve bilmem kulakların çınladı mı Mesut ? Çok andık adını ve en kısa zamanda yanına gelmek istiyoruz . Hilalciğim hadi canım sen biz tembelleri bir toparlayıversen  diyorum .

Sevgili Pakizeciğim de Elet'ime nefis kırma zeytin vermiş güzel hediyen kahvaltı masamızı şenlendirdi canım.Yapanların ,getirenlerin ellerine sağlık olsun  çok güzeldi.
Elet'im yarın sabahta böyle kahvaltı yapalım mı? Yalnız bu sefer umarım lafa dalıp yumurtaların kıvamını kaçırmazsın :) Rafadan istemiştin  katıydı:)) 

Bugünlük benden bu kadar bir başka blog yazısında buluşmak üzere sevgi ile kalın hepiniz.