Vişnap

11 No lu Kötü Komşu....

6
Adamın içi kararmış .Acaba içinin fesatlığının dışa vurumu mu bu yüzdeki karanlıklar?Bir gördüm nevrim döndü derler ya aynen  onu yaşadım. Aman beni görmesin deyip camı kendime siper yaptım.Usulca eğilip bakıyorum ,deli neler yapıyor diye.Beni görsün de istemiyorum o yüzden de aklım çıkıyor.

Selam verecek laf söyleyecek dayanamayacağım kapışacağım uymakta istemiyorum.Hele verilen selamı almamak hiç olmaz  :(Her mahallede vardır böyle çıban başları sevilmezler sayılmazlar hah işte öylesi de gelmiş tam  karşı evimizden bize en yakın komşu konumunda belirlemiş yerini :(

Gül gibi karısı pırlanta gibiydi ailesi .İnsan belli bir yaştan sonra ailesinden  zor ayrılır çok cana tak etmedikçe .Demek ki ne kadar tak ettirdin canlarına ki bıktılar ve seni yapa yalnız ,bir başına bırakıverdiler.Vallahi böyle  olaylarda oh çekilmez ama  benim oh çekesim geliyor .Geliyor işte napim,duygularıma hakim  olamıyorum ki.

Ne  istedin benim orada direğin dibinde duran  çöp bidonumdan ?Orası sana  mı ait ki kaldırıp attın  bidonu .Yine de sesimizi çıkartmadık ama  bundan sonra yok senle  komşuluk yapmak istemiyorum,Selamını,sabahını da istemiyorum.Allah'tan senenin  bir kaç zamanları gelip gece kalmadan  defolup gidiyorsun ait olduğun yalnızlığına .

Görmek istemiyor seni gözlerim.Duymak istemiyor kulaklarım sesini.Kalbime sordum o da hayır dedi ve öyle aldım konuşmama kararımı.